☕ OD 1000KČ DOPRAVA A 100G KÁVY ZDARMA! ☕ ODESÍLÁME DO 24h ☕
13.02.2020

MICRO-LOT

Nejlepší způsob, jak vysvětlit, co je to káva z Mikrolotu, je analogie jabloňových sadů: Představte si, že máte sad, kde většina stromů produkuje skvělá jablka, ale všimli jste si, že na jednom místě sady jsou jablka fenomenální.Jako z tohoto světa lépe.Tato jablka chutnají lépe, jsou křupavější a odšťavňovač.Takže se rozhodnete tento poklad ohradit, speciálně je zalévat, naslouchat jejich každému rozmaru, potřebám a věnovat jim veškerou zvláštní pozornost, kterou si zaslouží.Když přijde čas na sklizeň, necháte je stranou a zpracovávejte je odděleně, takže jsou nádherně lesklé a dobře vypadající.Pak se dostanete k prodeji těchto speciálních jablek. Najdete speciálního kupce, který dokáže tato vyjímečná jablka ocenit.

Naprosto stejný koncept je u káv Microlot.Množství rostlin kávovníků obvykle vydává jen malé množství kávy, přibližně 40 pytlů ročně.Pěstitelé a producenti zjistili, že má zvláštní kvalitu (85+ skóre pro capingu), takže věnují více času a pozornosti rozvoji její jedinečnosti.Microloty jsou sklízeny z určitého pozemku, pásma nadmořské výšky a zpracovávány odděleně od zbytku kávy z farmy, aby se zesílily jejich zvláštní vlastnosti.

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Čerstvou kávu prodáváme jako kávu zrnkovou i kávu mletou.

Káva Monro s.r.o.

IČO 07655479

DIČ CZ07655479

Táborská 1811

Pelhřimov 39301

Provozovna Jihlava

OC City Park Jihlava

Hradební 1

586 01

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright Monro 2004
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz