☕ OD 1000KČ DOPRAVA A 100G KÁVY ZDARMA! ☕ ODESÍLÁME DO 24h ☕
  1. Úvod
  2. Starší články
  3. Pití kávy prodlužuje život
04.11.2019

Pití kávy prodlužuje život

Pití kávy prodlužuje život První studie byla provedena Mezinárodní agenturou pro výzkum rakoviny v Imperial College London. Analyzovala údaje o rakovině a výživě od více než 500 000 Evropanů ve věku nad 35 let z 10 různých zemí, včetně Velké Británie, v celkovém období 16 let.

Studie zjistila, že lidé, kteří pijí kávu, mají podstatně nižší míru úmrtnosti a menší riziko, že zemřou na nejčastější závažné nemoci, jako je onemocnění oběhového ústrojí a nemoci trávicího traktu. Mají také zdravější játra a lepší hodnoty glukózy, což může zlepšit jejich celkové zdraví.

Nejnovější studie ukazují, že mnozí pijáci kávy, jako většina naší populace mají špatnou životosprávu. Pijí alkohol, kouří, málo se hýbají a pod. Díky těmto faktorům jsou starší sttistiky zkreslené. Nové studie hovoří jasně o tom, že pokud váš životní styl není úplně nezdraví jsou vyhlídky na delší život u milovníků kávy vyšší. Studie na zvířatech ukazují i na to, že káva pozitivně ovlivňuje mitochondrie a tím se například snižuje i riziko kardiovaskulárníách chorob.

Návíc, pánové jeden šálek kávy u nás zvyšuje inteligenční kvocient až o 10 bodů. :-)

Káva prodlužuje život

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Čerstvou kávu prodáváme jako kávu zrnkovou i kávu mletou.

Káva Monro s.r.o.

IČO 07655479

DIČ CZ07655479

Táborská 1811

Pelhřimov 39301

Provozovna Jihlava

OC City Park Jihlava

Hradební 1

586 01

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright Monro 2004
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz