☕ OBJEDNÁVKA NAD 1000Kč DOPRAVA A 100G KAVY ZDARMA ☕😊
  1. Úvod
  2. Kávový čaj - Cascara

Cascara kávový čaj Káva Monro

Cascara - kávový nápoj z kávových slupekKonečně si můžeme legálně vychutnat CASCARU, skvělý a zdraví nápoj ze slupek sušených kávových třešní. Nejlepší a nejkvalitnější slupky jsou z kávových třešní výběrové Arabiky, které naleznete v našem e-shopu.

Cascara znamená ve španělštině slupka. Důvodem proč je nápoj s Cascary tak oblíbený je nejen chuťový požitek, ale i její kladné vlastnosti pro naše zdraví. Působí protizánětlivě, zbavuje stresu, posilují imunitu, protože obsahuje železo, draslík a mnoho dalších minerálů a antioxidantů.

V létě ledová Cascara osvěží a povzbudí, v zimě zahřeje, zlepší náladua posílí zdraví a imunitu.

Příprava Cascary:

Pro přípravu 1 litru nápoje použijeme 50 g Cascary, zalijeme horkou vodou a necháme louhovat 10 minut, následně slijeme. S množstvím cascary, teplotou vody nebo louhováním doporučujeme experimentovat a objevit tak mnoho dalších zajímavých chuťových tónů. Pro přípravu Cascary se ideálně hodí French press.

Skladování Cascary:

Abyste docílili nejlepší chuti, nechávejte cascaru v našich sáčcích a nepřesypávejte ji do jiných nádob. Balíme ji do trojvrstevných sáčků se zpětným ventilem. Díky tomu může "dýchat" a zároveň nehrozí pochycení cizích pachů. Skladujte na temnějším, sušším a chladnějším místě. Nedávejte do lednice či mrazáku.

Cena:
Chuť
Balení
Výraznost
Zobrazuji 1-1 z 1
  • Akce
  • Novinka
COSTA RICA CASCARA HACIENDA SONORA
4 hodnocení
80,00 Kč
69,57 Kč bez DPH
80,00 Kč
69,57 Kč bez DPH
Skladem
Produktů na stránku 204060

E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Čerstvou kávu prodáváme jako kávu zrnkovou i kávu mletou.

Káva Monro s.r.o.

IČO 07655479

DIČ CZ07655479

Táborská 1811

Pelhřimov 39301

Provozovna Jihlava

OC City Park Jihlava

Hradební 1

586 01

Copyright Monro 2004
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz