🌞 KONEC LÉTA S DOBROU KÁVOU ☕ OBJEDNÁVKA OD 1000Kč DOPRAVA ZDARMA A 100g KÁVY ZDARMA 🎁 ODESÍLÁME DO 24H ☕

Čínská čerstvě pražená káva 100% ARABIKA

Čínská kávaČína je poněkud kontroverzní zemí, nicméně jí nelze upřít hlubokou tradici a historii, která se odráží především v pěstování skvělého čaje, ale i úžasné kávy.

Čína je také jedním z největších konzumentů kávy na světě. Dovoz kávy do Číny velmi převyšuje domácí produkci a proto je těžké čínskou kávu, zejmnéna tu kvalitní ochutnat třeba u nás. Čínské kávy, Arabiky jsou uznávané a velmi kvalitní. Hodnocení Arabik z Číny se většinou pohybuje přes 80 bodů SCA.

Čína je především známá jako producent kávy Robusty.

Čínská káva - nový hráč na světovém trhu

Čína, známá především jako země čaje, se stala novým hráčem na světovém trhu s kávou. S rapidním růstem pěstování kávy a zájmem o speciality kávy, začíná čínská káva přitahovat pozornost milovníků kávy po celém světě.

Historie kávy v Číně sahá až do 19. století, kdy byla kávová semena poprvé dovezena do země. Nicméně, káva se dlouho nedostala do hlavního proudu, protože čaj byl tradičně preferovaným nápojem. V posledních desetiletích však Čína začala aktivně rozvíjet kávový průmysl.

Čína má několik kávových regionů, z nichž nejvýznamnějším je Yunnan. Tato provincie je známá pro své nadmořské výšky vhodné pro pěstování kávy a různé klimatické podmínky, což umožňuje pěstování různých kávových odrůd.

V Číně se pěstuje řada kávových odrůd, včetně Arabiky a Robusty. Arabika je často považována za kvalitnější a nabízí různorodé chuťové profily od ovoce po květinové tóny.Čína začíná produkovat specialitu kávu, která získává uznání na světovém trhu. Mnoho farmářů se soustředí na udržitelné a organické pěstování, což přispívá k vysoké kvalitě kávy.Čína se stává stále významnějším hráčem na světovém trhu s kávou a začíná exportovat kávu do různých zemí. Káva z Číny se stala oblíbenou volbou pro kávovary a kavárny po celém světě.

Čína má stále velký potenciál pro růst v kávovém průmyslu. S rostoucím zájmem o speciality kávy a zvýšenými investicemi do kvality, může čínská káva hrát významnou roli v budoucím světovém kávovém trhu.

Čínská káva se stala důležitým hráčem na světovém trhu a nabízí rozmanité a vzrušující chuťové profily. Její růst a vývoj budou zajímavými sledovat a přinášet nové příležitosti pro milovníky kávy po celém světě.

Zrnkové kávy z Číny čerstvě pražené v pražírně Káva Monro

Cena:
Chuť
Balení
Výraznost
Zobrazuji 1-1 z 1
  CHINA CATIMOR PU'ER HUANGGUAN XIA BIN ORGANIC KÁVA ARABICA
  10 hodnocení
  65,00 Kč
  56,52 Kč bez DPH
  65,00 Kč
  56,52 Kč bez DPH
  Není skladem
  Produktů na stránku 204060

  E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

  Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

  Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

  Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Čerstvou kávu prodáváme jako kávu zrnkovou i kávu mletou.

  Káva Monro s.r.o.

  IČO 07655479

  DIČ CZ07655479

  Táborská 1811

  Pelhřimov 39301

  Provozovna Jihlava

  OC City Park Jihlava

  Hradební 1

  586 01

  Copyright Monro 2004
  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
  Skript na ecomail