🌞 KONEC LÉTA S DOBROU KÁVOU ☕ OBJEDNÁVKA OD 1000Kč DOPRAVA ZDARMA A 100g KÁVY ZDARMA 🎁 ODESÍLÁME DO 24H ☕

Australská káva čerstvě pražená 100% ARABIKA

AustraliaAustrálie, oficiálně Australský svaz, je suverénní zemí, zahrnující pevninu z australského kontinentu, na ostrově Tasmánie a četné menší ostrovy. Je to největší země v Oceánii. Podmínky pro pěstování kávy v Austrálii nejsou příliš optimální, přesto kvalita australské kávy je vysoká. Australská káva je poměrně vzácná a její vývoz je poměrně nízky. Kvalita australské kávy je vysoká a vysoké jsou i náklady na její pěstování, proto je tato káva mezi znalci velmi ceněna.

Nejznámější a nejslavnější pěstitelské míso je Australské kávové centrum, které je specializovaným návštěvnickým centrem za mnoho milionů dolarů, kde je výhled na Skybury Coffee Estate, nejstarší a nejúspěšnější kávovou plantáž v Austrálii.

Káva v Austrálii má velmi silnou tradici a údajně se zde pěstuje nejlepší káva Arabika na světě. v Austrálii nejsou ideální podmínky pro pěstování kávy, o to větší péči pěstování kávy v Austrálii věnují a australská káva se stala legendou.

Australská káva - Kultura a inovace v každém šálku

Austrálie, známá svými rozsáhlými plážemi, divokou přírodou a kosmopolitními městy, je také domovem jedinečné kávové kultury. Australská káva se stala známou svým jedinečným přístupem k přípravě a konzumaci kávy.

Káva byla poprvé dovezena do Austrálie během 18. století kolonisty. Nicméně, kávová kultura a skutečný zájem o kvalitní kávu začaly růst v 20. století. Dnes má Austrálie mnoho specializovaných kaváren a pražíren, které se věnují výběru a přípravě vysoce kvalitní kávy.

Austrálie je známá svými kavárnami, kde se káva připravuje s láskou a péčí. Baristé mají často vysokou úroveň dovedností a jsou schopni připravit kávu s různými metodami, včetně espresso, filtrované kávy a alternativními způsoby přípravy.

Austrálie se pyšní velmi vysokou kvalitou kávy. Země je známá pro svou vlastní kávovou kulturu, která podporuje regionální pražírny a dodavatele.Austrálie je také centrem inovací v oblasti kávy. Zde byly vyvinuty nové metody přípravy, jako je "flat white", což je populární espresso s mlékem, a "AeroPress", který je oblíbeným nástrojem pro domácí přípravu kávy.

Australská kávová kultura má silné spojení s výletem do kavárny a popíjení kávy s přáteli. Káva je více než jen nápoj, je to sociální zážitek a způsob života. Austrálie se stala jedním z epicenter světové kávové kultury. Australská káva je známá svou kvalitou, inovacemi a vášní pro přípravu a konzumaci kávy. Je to místo, kde si milovníci kávy mohou užívat nejen vynikající nápoj, ale také bohatý kávový zážitek.

Zrnkové kávy z Austrálie čerstvě pražené v pražírně Káva Monro

Cena:
Chuť
Balení
Výraznost
Zobrazuji 1-1 z 1
  AUSTRALIA SKYBURY SHADE GROWN KÁVA ARABIKA
  4 hodnocení
  265,00 Kč
  230,43 Kč bez DPH
  265,00 Kč
  230,43 Kč bez DPH
  Není skladem
  Produktů na stránku 204060

  Skybury plantáž

  E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

  Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

  Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

  Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Čerstvou kávu prodáváme jako kávu zrnkovou i kávu mletou.

  Káva Monro s.r.o.

  IČO 07655479

  DIČ CZ07655479

  Táborská 1811

  Pelhřimov 39301

  Provozovna Jihlava

  OC City Park Jihlava

  Hradební 1

  586 01

  Copyright Monro 2004
  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
  Skript na ecomail