🌞 KONEC LÉTA S DOBROU KÁVOU ☕ OBJEDNÁVKA OD 1000Kč DOPRAVA ZDARMA A 100g KÁVY ZDARMA 🎁 ODESÍLÁME DO 24H ☕
  1. Úvod
  2. O kávě
O kávě

Povídání s kávou o kávě

vše co jste o kávě věděli, nevěděli, nebo někdy budete chtít vědět.

„Černá jako ďábel, horká jako peklo, čistá jako anděl a sladká jako láska“

Káva Monro - povídání u kávy o kávě

Káva je oblíbený nápoj po celém světě. Lidé ji pijí pro její povzbuzující účinky a výbornou chuť. Káva obsahuje stimulační látku kofein, která pomáhá zlepšit náladu, zvýšit pozornost a zlepšit kognitivní funkce. Navíc káva také obsahuje antioxidanty, které mohou pomoci chránit tělo před volnými radikály a snižovat riziko některých chronických onemocnění.

Existuje mnoho druhů kávy, a každý má jinou chuť a charakteristiku. Arabika je nejrozšířenější druh kávy a je pěstována v oblastech jako je Etiopie, Kolumbie, Guatemala a Kostarika. Robusta je druhým nejrozšířenějším druhem kávy a má vyšší obsah kofeinu než Arabika. Robusta se často používá v kávových směsích kvůli své silné chuti.

Pro přípravu kávy existuje mnoho různých metod, včetně filtru, French press, espressa, kávovaru a mnoha dalších. Každá metoda přípravy může ovlivnit chuť a sílu kávy.

Při konzumaci kávy je důležité mít na paměti, že příliš mnoho kofeinu může způsobit vedlejší účinky, jako jsou nervozita, podrážděnost, nespavost a zvýšené srdce.

Celkově lze říci, že káva je oblíbený nápoj s mnoha zdravotními přínosy. Je důležité mít na paměti, že jako u všeho je důležitá míra a konzumace v rozumném množství.

 

E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Čerstvou kávu prodáváme jako kávu zrnkovou i kávu mletou.

Káva Monro s.r.o.

IČO 07655479

DIČ CZ07655479

Táborská 1811

Pelhřimov 39301

Provozovna Jihlava

OC City Park Jihlava

Hradební 1

586 01

Copyright Monro 2004
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Skript na ecomail