☕ 10% SLEVA NA VŠECHNY KÁVY ☕ JSME TU PRO VÁS O SVÁTCÍCH I VÍKENDECH ☕
  1. Úvod
  2. Káva MONRO®

MONRO®: káva, pražírna, kavárny, online prodej zrnkové kávy, eshop se zrnkovou kávou

Milujete kávu? My také.

Káva Monro latte art

Káva Monro založeno v Brně 2004, jsme tradiční rodiná pražírna.

Milujeme kávuUž od roku 2004 se věnujeme pražení a přípravě výhradně jednodruhových,100% výběrových Arabik. Pražíme zrnkovou kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie, Indonésie a dalších kávových destinací v pravidelných, denních intervalech.

Dovážíme a pražíme kávy Arabici z více jak 35 zemí, více jak 60 plantáží celého světa. Kávy pražíme tradičně v našich vlastních pražírnách.

Kávu prodáváme jak v zrnku, tak mletou podle přání zákazníka a způsobu přípravy.

Čerstvě pražené kávy prodáváme online v našem e-shopu, v našich obchodech, kavárnách a stáncích. Jsme specialisté na výběrou, prémiovou a excelent Arabiku.

Wikipedia: "Podle americké Asociace pro výběrovou kávu (Specialty Coffee Association of America (SCAA)), se výběrovou kávou může nazývat káva, která získá 80 bodů na jejich 100 bodové stupnici. Výběrová káva se pěstuje ve ideálních klimatických podmínkách a vyznačují se výraznou chutí a malým výskytem defektních zrn. Unikátní chuť je výsledkem mnoha faktorů, jako je dlouhá doba zrání, pečlivý sběr zralých plodů a péče při zpracovávání zrn." 

 

Anička ti ráda poradí Značka Káva MONRO vznikla původně v Brně v roce 2004, jako síť kaváren a prodejen s pražírnou v Jižních Čechách, která původně pražila kávu pouze pro svou vlastní spotřebu a maloobchodní prodej.

Káva Monro si díky své vysoké kvalitě našla brzo své příznivce nejen u koncových zákazníků, ale i v jiných kavárnách, prodejnách i u firemních klientů zejména na Jižní Moravě.

Vzhledem k umístění pražírny a díky rozšiřujícímu se zájmu o  kvalitní zrnkovou kávu vzniká v roce 2018 pobočka Kávy Monro s působností na Vysočině a Jižních Čechách.

V Pelhřimově je centrála společnosti Káva Monro s.r.o., distribuční sklad, e-shop a v Jihlavě s provozovnou prodejny v Obchodním centru City Park, kde naši zákazníci mohou kávu ochutnat i zakoupit, jako kávu s sebou, zrnkovou kávu či mletou kávu. Současně jsme založili další provozovnu pražírny v Brně.

Díky umístění nové provozovny v Jihlavě a Pelhřimově jsme schopni velmi flexibilně obsloužit přímo všechny naše zákazníky nejen v Jihomoravském kraji, ale i v Jihočeském kraji, Středočeském kraji, Praze a na Vysočině.

Náš e-shop s čerstvě praženou kávou je schopen rychle a flexibilně obsloužit zákazníky v celé České republice i v zahraničí.

Kávu pražíme každý den a objednávky odesíláme ihned. Kávu dodáváme i do firem, kaváren a obchodů.

 

Začněte svůj den s čerstvě praženou zrnkovou kávou od nás :-)

Začněte den s Kávou Monro

 

E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Čerstvou kávu prodáváme jako kávu zrnkovou i kávu mletou.

Káva Monro s.r.o.

IČO 07655479

DIČ CZ07655479

Táborská 1811

Pelhřimov 39301

Provozovna Jihlava

OC City Park Jihlava

Hradební 1

586 01

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright Monro 2004
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz