☕🎁 NAD 1000Kč DOPRAVA ZDARMA 🎁 NAD 1000Kč 100g KÁVY ZDARMA 🎁 ☕
  1. Úvod
  2. Káva MONRO®

MONRO®: káva, pražírna, kavárny, online prodej zrnkové kávy, eshop se zrnkovou kávou

Milujete kávu? My také.

Káva Monro latte art

Káva Monro je tradiční, česká, rodinná pražírna zrnkové kávy.

Milujeme kávuUž od roku 2004 se věnujeme pražení a přípravě výhradně jednodruhových,100% výběrových Arabik. Pražíme zrnkovou kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie, Indonésie a dalších kávových destinací v pravidelných, denních intervalech.

Dovážíme a pražíme ty nejkvalitnější kávy Arabiky z více jak 35 zemí, více jak 60 plantáží celého světa. Kávy pražíme tradičně v našich vlastních pražírnách. Kávu zpracovávíme a pražíme ručně.

Čerstvě praženou kávu prodáváme jak v zrnku, tak mletou podle přání zákazníka a způsobu přípravy kávy.

Čerstvě pražené kávy prodáváme online v našem e-shopu, v našich obchodech, kavárnách a stáncích. Jsme specialisté na výběrou, prémiovou a excelent Arabiku.

Wikipedia: "Podle americké Asociace pro výběrovou kávu (Specialty Coffee Association of America (SCAA)), se výběrovou kávou může nazývat káva, která získá 80 bodů na jejich 100 bodové stupnici. Výběrová káva se pěstuje ve ideálních klimatických podmínkách a vyznačují se výraznou chutí a malým výskytem defektních zrn. Unikátní chuť je výsledkem mnoha faktorů, jako je dlouhá doba zrání, pečlivý sběr zralých plodů a péče při zpracovávání zrn." 

 

Anička ti ráda poradí Značka Káva MONRO byla založena původně v Brně v roce 2004, jako síť kaváren a prodejen s pražírnou v Choustníku, v Jižních Čechách, která původně praží kávu pouze pro svou vlastní spotřebu a vlastní maloobchodní prodej.

Káva Monro si díky své vysoké kvalitě našla brzo své příznivce nejen u koncových zákazníků, ale i v jiných kavárnách, prodejnách a firemních klientů zejména na Jižní Moravě. Díky skělé pověsti po kávě z pražírny Monro vzniká poptávka z celé České republiky.

Díky rozšiřující se poptávce po kvalitních Arabikách Monro vzniká v roce 2018 pobočka Monro s působností nejdříve na Vysočině, Jižních Čechách a současně vzniká rodinná společnost Káva Monro s.r.o. a e-shop s naší čerstvě praženou kávou Monro.

V Pelhřimově je umístěna centrála společnosti Káva Monro s.r.o., distribuční sklad, e-shop. V Jihlavě, v Obchodním centru City Parku Jihlava je umístěna provozovna, kde naši zákazníci mohou kávu ochutnat i zakoupit, jako kávu s sebou, zrnkovou  či mletou kávu. V Choustníku u Tábora je umístěn sklad surové kávy a pražírna kávy. Současně jsme založili další provozovnu pražírny v Brně.

Díky umístění nové provozovny v Jihlavě, e-shopu v Pelhřimově jsme nyní schopni velmi flexibilně obsloužit  všechny naše zákazníky nejen v Jihomoravském kraji, na Vysočine a Jihočeském kraji, ale na celém území České republiky.

Kávu pražíme každý den tradičním způsobem a objednávky odesíláme ihned, nejdéle do 24 několika přepravními službami. Kávu dodáváme i do firem, kaváren a obchodů.

Začněte svůj den s čerstvě praženou zrnkovou kávou od nás :-)

Začněte den s Kávou Monro

 

E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Čerstvou kávu prodáváme jako kávu zrnkovou i kávu mletou.

Káva Monro s.r.o.

IČO 07655479

DIČ CZ07655479

Táborská 1811

Pelhřimov 39301

Provozovna Jihlava

OC City Park Jihlava

Hradební 1

586 01

Copyright Monro 2004
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz