☕🎁 NAD 1000Kč DOPRAVA ZDARMA 🎁 NAD 1000Kč 100g KÁVY ZDARMA 🎁 ☕
  1. Úvod
  2. Pražírna kávy

JSME RODINNÁ PRAŽÍRNA KÁVY MONRO® S TRADICÍ PRAŽENÍ KÁVY OD ROKU 2004

DENNĚ PRAŽÍME PRO VÁS TU NEJLEPŠÍ, VÝBĚROVOU 100% ARABIKU Z PLANTÁŽÍ CELÉHO SVĚTA

 

Příběh skvělé kávy Arabica začíná na plantáži vysoko v horách

Káva Monro káva z celého světaKávy dovážíme z celého světa, ale vždy velmi pečlivě vybíráme oblasti odkud káva pochází, konkrétní plantáže a dokonce i ty nejlepší části plantáží tz. MICROLOT. Nakupujeme pouze 100% výběrové, prémiové, speciální , excelentní Arabiky v té nejlepší kvalitě. Arabika roste v nadmořských výškách od 600 m.n.m. do zhruba 2 500 m.n.m..Díky oblasti pěstování, klimatu, půdě, způsobu zpracování a dalším důležitým faktorům má každá káva svá chuťová a aromatická specifika.

Kávová plantážVysoká nadmořská výška, úrodná vulkanická půda a specifické podnebí umožňuje kávovým třešním dlouhé, dokonalé zrání. Čím déle kávové třešně zrají, tím širší a bohatší paletu chutí a vůní získávají. Třešně kávovníku musí být zralé a naprosto zdravé. U výběrové Arabiky se třešně sklízí a třídí ručně. Pro kvalitu kávy je naprosto klíčové její zpracování. Káva Monro je zpracovávána velmi šetrně převážně mokrou cestou a kávová zrna se třídí ručně, tak aby byl naprosto zaručen standard "Výběrová Arabika".

 

 

Zelenou kávu dovážíme a uskladňujeme v originálním balení, tak aby si káva zachovala své původní vlastnosti a po upražení byla vždy čerstvá a dokonalá.

Pražička kávyČerstvě pražená kávaKávu si velmi pečlivě pražíme v krátkých intervalech a malých dávkách, dle naší potřeby a potřeb a požadavků našich zákazníků, tak aby káva byla vždy čerstvá a vysoce kvalitní.      

Standardně kávu pražíme na "střední pažení" (Skořicové až Americké pražení), tak aby v kávě byly zachovány její specifické chuti i vůně. Nicméně jsme schopni pražit i na přání.

Praženou kávu pečlivě balíme do třívrstvých sáčků s ventilem a dodáváme našim zákazníkům, nebo kávu dál prodáváme v našich kavárnách a prodejnách a samozřejmě máme prodej kávy online na našem eshopu s kávou.

Pojďte naši kávu ochutnat a sami uvidíte             

Dávkovač káv v prodejně Monro

Pražírna kávy MONRO® - pražíme pro vás skvělou kávu již od r. 2004

 

E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Čerstvou kávu prodáváme jako kávu zrnkovou i kávu mletou.

Káva Monro s.r.o.

IČO 07655479

DIČ CZ07655479

Táborská 1811

Pelhřimov 39301

Provozovna Jihlava

OC City Park Jihlava

Hradební 1

586 01

Copyright Monro 2004
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz