🌞 KONEC LÉTA S DOBROU KÁVOU ☕ OBJEDNÁVKA OD 1000Kč DOPRAVA ZDARMA A 100g KÁVY ZDARMA 🎁 ODESÍLÁME DO 24H ☕
  1. Úvod
  2. Průvodce výběrem káv

Průvodce výběrem čerstvě pražených zrnkových káv

PRŮVODCE VE VÝBĚRU KÁV DLE VLASTNOSTÍ

Chuťové charakteristiky kávy ArabikyVzhledem k šířce sortimentu našich káv Arabik  jsme pro vás připravili malého průvodce. Každá, jednodruhová výběrová Arabika je unikátní svou chutí i vůní. Kvalitní Arabiky se vyznačují obrovskou paletou chutí, vůní a dalších senzorických vlastností, které se u nich hodnotí při odborné ochutnávce, takzvaném cuppingu. Připravili jsme pro vás velmi zjednodušené rozdělení, jak se v kávách na začátku orientovat. Můžete si také u nás jednoduše objednat degustační sadu káv do které vám vybereme různé kávy, průřez celého našeho sortimentu káv.

Orientační rozdělení kávy z pražírny Káva Monro:

U chuťových vlastností se jedná o přirozené chuťové podtóny káv, podobně jako u vína. Kávy jsou přírodní 100% výběrové Arabiky bez příměsí a dalšího dochucování. Na obrázku vydíte degustační mapu chuťových charakteristik kávy. Velmi obecně lze říci, že africké Arabiky jsou více ovocné než Arabiky se střední, jižní Ameriky, Asie a Indonésie. Káva je ovoce a tato chuťová složka by neměla chybět v žádné dobře hodnocené kávě.

Nemusíte se obávat, že při výběru uděláte nějakou chybu. Všechny zrnkové kávy v nabídce naší pražírny jsou 100% výběrové jednodruhové Arabiky s  minimálním hodnocením 80 SCA. V případě potřeby vám zrnkovou kávu samozřejmě zdarma umeleme.

Podívejte se také na několik rad  "Jak si u nás vybrat tu správnou kávu"

 

Přejeme, ať vám čerstvě pražená zrnková káva z naší pražírny Káva Monro chutná

 

 

 

 

E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Čerstvou kávu prodáváme jako kávu zrnkovou i kávu mletou.

Káva Monro s.r.o.

IČO 07655479

DIČ CZ07655479

Táborská 1811

Pelhřimov 39301

Provozovna Jihlava

OC City Park Jihlava

Hradební 1

586 01

Copyright Monro 2004
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Skript na ecomail