🌞 KONEC LÉTA S DOBROU KÁVOU ☕ OBJEDNÁVKA OD 1000Kč DOPRAVA ZDARMA A 100g KÁVY ZDARMA 🎁 ODESÍLÁME DO 24H ☕

Čerstvě pražená káva z Timoru

Timorská káva pražírna Káva MonroTimor je ostrov nacházející se v jihovýchodní Asii  východně od Jávy a severně od pobřeží Austrálie. Timor je součástí Malých Sund a patří do Indonésie.Timor patří mezi rozvojové země, přístupové silnice k plantážím jsou ve velmi špatném stavu a ani zpracování kávových zrn není prováděno pomocí moderních strojů a zařízení. Přesto se pěstitelům kávy daří pěstovat a vyvážet kávu skutečně špičkoé kvality.

Arabika z Timoru je odborníky považována za jednu z nejunikátnějších a nejlepších na světě, podobně jako ostatní indonéské Arabiky.

Káva z Východního Timoru - příběh malého pokladu v Jihozápadním Tichém oceánu

Východní Timor, malý ostrovní stát v Jihozápadním Tichém oceánu, je známý nejen svou krásnou přírodou, ale také svými výjimečnými kávami. Káva z Východního Timoru má jedinečný charakter a získává stále větší uznání milovníků kávy po celém světě.

Historie pěstování kávy v Východním Timoru sahá až do 18. století, kdy byly první kávové rostliny dovezeny do země portugalskými kolonizátory. Rostliny se dobře adaptovaly na místní klima a půdu, což vedlo k rozvoji kávového průmyslu. Dnes je káva z Východního Timoru ceněna pro svou jedinečnou chuť a kvalitu.

Východní Timor má několik regionů vhodných pro pěstování kávy, z nichž každý má své vlastní charakteristické rysy:

 • Ermera: Region Ermera je známý pro kávu s plným tělem a tóny čokolády, ořechů a ovoce.

 • Ainaro: Ainaro produkují kávu s jemnou kyselostí a tóny citrusového ovoce a koření.

ChKáva z Východního Timoru je často popisována jako plné tělo s mírnou až výraznou kyselostí. Chuťové tóny zahrnují čokoládu, ovoce, ořechy a koření. Je to káva s bohatým a složitým charakterem. Káva z Východního Timoru je obvykle zpracovávána metodou mokrého zpracování, což zahrnuje fermentaci a praní zrn. Tato metoda pomáhá zachovat čistý chuťový profil a vysokou kvalitu kávy.Káva z Východního Timoru je známá svým jedinečným charakterem a regionálním profilem. Je to káva, která přináší do šálku exotický nádech malého ostrovního státu.

Káva z Východního Timoru je malým pokladem v Jihozápadním Tichém oceánu, nabízejícím jedinečný chuťový zážitek a přispívajícím k ekonomice a kultuře této krásné země. Je to káva, která láká milovníky kávy svým exotickým charakterem a regionálním profilem. Pro ty, kteří hledají nový a vzrušující chuťový zážitek, je káva z Východního Timoru nezbytným objevem.

Zrnkové kávy z Timoru čerstvě pražené v pražírně Káva Monro

Cena:
Chuť
Balení
Výraznost
Zobrazuji 1-1 z 1
  TIMOR EMERA DISTRICT GR.1 KÁVA ARABICA
  7 hodnocení
  80,00 Kč
  69,57 Kč bez DPH
  80,00 Kč
  69,57 Kč bez DPH
  Není skladem
  Produktů na stránku 204060

  Timorská káva pražírna Káva Monro

  E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

  Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

  Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

  Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Čerstvou kávu prodáváme jako kávu zrnkovou i kávu mletou.

  Káva Monro s.r.o.

  IČO 07655479

  DIČ CZ07655479

  Táborská 1811

  Pelhřimov 39301

  Provozovna Jihlava

  OC City Park Jihlava

  Hradební 1

  586 01

  Copyright Monro 2004
  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
  Skript na ecomail