🌞 KONEC LÉTA S DOBROU KÁVOU ☕ OBJEDNÁVKA OD 1000Kč DOPRAVA ZDARMA A 100g KÁVY ZDARMA 🎁 ODESÍLÁME DO 24H ☕

Čerstvě pražená káva 100% ARABIKA ze Zimbabwe

Káva ze ZimbabweZimbabwe nebo Zimbabwská republika je vnitrozemský stát na jihovýchodě Afriky. Sousedí se Zambií, s Mosambikem, s Jihoafrickou republikou a s Botswanou.

Nejkvalitnější Arabica Zimbabwe roste v oblasti Chipinge. Na kontinentu Afriky je kvalita kávy Chipinge srovnatelná pouze s keňskými kávami. Ačkoli je technicky pod výškou, která se kvalifikuje jako SHG / SHB ve výšce 900 - 1000 metrů, poskytuje zeměpisná délka přepočet k nadmořské výšce asi 1600 m.n.m.

Zimbabwská káva Arabika je vysoce aromatická káva, středně tělnatá se střední hustotou a živou kyselinkou podobnou bobulovinám a citrusům, sladká, čokoládová, dřevitá, vínová. Chuť zimbabwské kávy je složitá, ale vyvážená. Některé zimbabwské kávy vykazují i menší kyselost a podobají se Arabice z Keni. 

Káva ze Zimbabwe - kávový skvost z Jižní Afriky

Zimbabwe, nádherná země v jižní Africe, je známá svými přírodními krásami a kulturou. Méně známým pokladem této země je výjimečná káva. Káva z Zimbabwe se stává stále populárnější díky svému unikátnímu chuťovému profilu a kvalitě.

Historie kávy v Zimbabwe: Historie pěstování kávy v Zimbabwe sahá až do doby, kdy byly první kávové rostliny přivezeny kolonizátory v 19. století. Rostliny se dobře adaptovaly na místní klima a půdu, což vedlo k rozvoji kávového průmyslu. Dnes je káva z Zimbabwe ceněna pro svou jedinečnou chuť a kvalitu.

Zimbabwe má několik regionů vhodných pro pěstování kávy, z nichž každý má své vlastní charakteristické rysy:

  • Chipinge: Tento region je známý pro kávu s plným tělem a tóny čokolády, ořechů a koření.

  • Honduro: Honduro produkují kávu s jemnou kyselostí a tóny citrusového ovoce, květin a ovoce.

Káva z Zimbabwe má rozmanitý chuťový profil, který se liší podle regionu pěstování. Obecně je chuť zimbabwské káva popisována jako plné tělo s mírnou až výraznou kyselostí. Chuťové tóny zahrnují čokoládu, ovoce, citrusové ovoce, koření, ořechy a květiny. Je to káva s bohatým a složitým charakterem.

Káva z Zimbabwe je obvykle zpracovávána metodou mokrého zpracování, což zahrnuje fermentaci a praní zrn. Tato metoda pomáhá zachovat čistý chuťový profil a vysokou kvalitu kávy.Káva z Zimbabwe je známá svým charakterem a regionálním profilem. Je to káva, která přináší do šálku bohatství africké kultury a půdy.

Káva z Zimbabwe je skvostem jižní Afriky, nabízejícím rozmanitý chuťový zážitek a přispívajícím k ekonomice a kultuře této krásné země. Je to káva, která láká milovníky kávy svým bohatým charakterem a regionálním profilem. Pro ty, kteří hledají nový a vzrušující chuťový zážitek, je káva z Zimbabwe nezbytným objevem.

Zrnkové kávy čerstvě pražené v pražírně Káva Monro

Cena:
Chuť
Balení
Výraznost
Zobrazuji 1-1 z 1
  • Akce
  • Novinka
ZIMBABWE PEZURU KÁVA ARABICA
5 hodnocení
80,00 Kč
69,57 Kč bez DPH
80,00 Kč
69,57 Kč bez DPH
skladem
Produktů na stránku 204060

Zrnková káva ze Zimbabwe pražírna Káva Monro

E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Čerstvou kávu prodáváme jako kávu zrnkovou i kávu mletou.

Káva Monro s.r.o.

IČO 07655479

DIČ CZ07655479

Táborská 1811

Pelhřimov 39301

Provozovna Jihlava

OC City Park Jihlava

Hradební 1

586 01

Copyright Monro 2004
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Skript na ecomail