Kamerunská čerstvě pražená káva 100% ARABIKA

Kamerun vlajkaKamerun v Guinejském zálivu je středoafrickou zemí rozmanitého terénu a divoké zvěře. Jeho vnitrozemské hlavní město Yaoundé a jeho největší město, přístav Douala, jsou tranzitními body na ekoturistická místa a plážová letoviska jako Kribi - v blízkosti vodopádů Chutes de la Lobé, které se vrhají přímo do mořeoceánu. Název země je odvozen od Rio dos Camarões („Řeka krevet“) - název, který portugalským průzkumníkům z 15. a 16. století dali ústí řeky Wouri. Camarões byl také používán k označení sousedních hor řeky.

Káva se pěstuje v sedmi regionech Kamerunu; Západ, Severozápad, Littoral, Jihozápad, Jih, Střed a Východní region. Bamileke a Bamaoun jsou oblasti vysokých náhorních plošin, kde se nacházejí plantáže Arabiky. Kamerunská káva je jako všechny afreické kávy exoticky ovocné.

E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Kávu prodáváme jak v zrnku, tak mletou podle přání zákazníka a způsobu přípravy.

Káva Monro s.r.o.

IČO 07655479

DIČ CZ07655479

Táborská 1811

Pelhřimov 39301

Provozovna Jihlava

OC City Park Jihlava

Hradební 1

586 01

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright Monro 2004
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz