🌞 KONEC LÉTA S DOBROU KÁVOU ☕ OBJEDNÁVKA OD 1000Kč DOPRAVA ZDARMA A 100g KÁVY ZDARMA 🎁 ODESÍLÁME DO 24H ☕
  1. Úvod
  2. Arabiky dle země původu
  3. ZAMBIJSKÁ KÁVA
  4. ZAMBIA CATIMOR AAA KÁVA ARABICA

ZAMBIA CATIMOR AAA KÁVA ARABICA

Káva z Zambia Catimor AAA - Unikátní poklad z afrického srdce Hotová čerstvě pražená zambijská káva Catimor AAA je má plné, hedvábné, kulaté tělo s v... celý popis
Dostupnost
skladem
Balení
75,00 Kč
65,22 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:11110
Výrobce:Pražírna Káva Monro
Pražení:ČERSTVĚ PRAŽENÁ KÁVA
Chuť:Oříšek
Výraznost:Výrazná káva
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Zambia AAA Catimor Káva Monro

Káva z Zambia Catimor AAA - Unikátní poklad z afrického srdce

Hotová čerstvě praženázambijská káva Catimor AAA je má plné, hedvábné, kulaté tělo s výraznou kakaovou, mandlovou chutí a s lehkou příchutí sladkých peckovin, bobulovin a nádhernou vůní ovoce a kakaa, ořechů, mandlí.

Zambie, africká země bohatá na přírodu a kulturu, se stala jedním z rozvíjejících se producentů kávy na kontinentu. Jednou z vynikajících káv, kterou Zambie nabízí, je Catimor AAA, který se vyznačuje svým unikátním chuťovým profilem a charakterem.

Odrůda Arabiky Catimor vznikla jako výsledek křížení dvou kávových odrůd: Caturra a Hybrido de Timor. Odrůda vznikla v 60 letech 20. století s cílem vytvořit kávovou odrůdu, která by byla odolná vůči chorobám a měla dobrý výnos. Catimor byl původně vyšlechtěn v Brazílii, ale brzy se rozšířil do dalších kávových oblastí po celém světě. Odrůda Arabiky Catimor je důležitým hráčem ve světě kávy díky své odolnosti vůči chorobám a rozmanitému chuťovému profilu. Tato kávová odrůda pomáhá farmářům dosahovat dobrých výnosů a produkovat kávu s různými chuťovými nuancemi. Pro milovníky kávy to znamená možnost ochutnat různé variace Catimoru z různých regionů po celém světě.

Zambijská kávaZambia Catimor AAA se pěstuje v oblasti Eastern Province a Copperbelt Province.

Káva Catimor AAA Zambia je unikátní poklad z afrického srdce, který nabízí komplexní chuťový profil a bohatý charakter. Pro milovníky kávy, kteří hledají živou a jasnou chuťovou zkušenost s tóny ovoce, sladkosti a hořkých mandlí je tato káva ze Zambije skvělou volbou. Je to káva, která přináší do šálku bohatství africké krajiny a kávové tradice.

Určitě výbornou zambijskou Arabiku ochutnejte.

Zrnková káva je čerstvě pražená v naší pražírně Káva Monro.

Parametry
VýrobcePražírna Káva Monro
PraženíČERSTVĚ PRAŽENÁ KÁVA
ChuťOříšek
VýraznostVýrazná káva

E-SHOP S KÁVOU: ČERSTVÁ KÁVA ARABIKA Z CELÉHO SVĚTA

Prodej kávy online - nejširší výběr čerstvých, zrnkových Arabik | Pražírna MONRO

Pražíme pro vás kávu s láskou a péčí již od roku 2004 

Už od roku 2004 se věnujeme výhradně pražení a přípravě 100% výběrové Arabiky. Pražíme kávu z plantáží Afriky, Jižní a Střední Ameriky, Austrálie i dalších kávových destinací v pravidelných, týdenních intervalech. Čerstvou kávu prodáváme jako kávu zrnkovou i kávu mletou.

Káva Monro s.r.o.

IČO 07655479

DIČ CZ07655479

Táborská 1811

Pelhřimov 39301

Provozovna Jihlava

OC City Park Jihlava

Hradební 1

586 01

Copyright Monro 2004
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Skript na ecomail